امروز : جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 15 ژوئن, 2019 | ساعت انتشار خبر : 17:24 | تعداد بازدید : 12070 نفر | امتیاز خبر :
 • احیا و بهسازی یک حلقه چاه آب در شهرستان پیشوا

  عملیات احیا و بهسازی یک حلقه چاه آب در شهرستان پیشوا با موفقیت و افزایش دبی مطلوب انجام شد. به گزارش ندای پشوا؛ باهدف بهره‌برداری بهینه از منابع آب‌های زیرزمینی عملیات احیا و ...

  عملیات احیا و بهسازی یک حلقه چاه آب در شهرستان پیشوا با موفقیت و افزایش دبی مطلوب انجام شد.

  به گزارش ندای پشوا؛ باهدف بهره‌برداری بهینه از منابع آب‌های زیرزمینی عملیات احیا و مهندسی مجدد چاه شماره ۲ طارند شهرستان پیشوا اجرا شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران مدیر آبفا شهرستان پیشوا گفت: به‌منظور تأمین پایدار آب شرب موردنیاز شهروندان پیشوا و با اعزام تجهیزات کامل به محل چاه شماره ۲، عملیات احیا و بهسازی در کمترین زمان ممکن انجام گرفت.

  محمدرضا رمضان زاده با اشاره به این‌که چاه شماره ۲ پیشوا به دلیل نقص فنی و کاهش دبی از مدار آب‌رسانی خارج‌شده بود، افزود: در این عملیات با اجرای ویدئو متری، تعویض منصوبات چاه و راه‌اندازی الکترو پمپ باقدرت مناسب، این چاه با آبدهی ۳۰ لیتر بر ثانیه در مدار بهره‌برداری قرار گرفت.

  وی ابراز امیدواری کرد: با اجرای این طرح و افزایش دبی مطلوب چاه، ضمن پاسخگویی به نیاز روزافزون مشترکین به مصرف آب، همچنین بتوانیم در فصل گرما و پیک مصرف، آب شرب موردنیاز شهروندان را تأمین نمائیم.

  ۹۰۲ total views, 4 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای