امروز : چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 24 آگوست, 2016 | ساعت انتشار خبر : 05:30 | تعداد بازدید : 7545 نفر | امتیاز خبر :
 • احیاء و راه اندازی بیمارستان شهید مهتدی پیشوا تا اوایل مهرماه

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، محمدکرم محمدی در دیدار با حجت الاسلام عبدالحسین رحمتی نیا امام جمعه پیشوا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت بیان ...

  فرماندار شهرستان پیشوا گفت: بیمارستان شهید مهتدی با استقرار ده تخت بیمارستانی تا اوایل مهرماه احیاء و راه اندازی می شود.

  احیاء و راه اندازی بیمارستان شهید مهتدی پیشوا تا اوایل مهرماه

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، محمدکرم محمدی در دیدار با حجت الاسلام عبدالحسین رحمتی نیا امام جمعه پیشوا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت بیان داشت: در حال حاضر ارتقای ظرفیت های درمانی، یکی از بزرگترین نیازهای شهرستان پیشوا است و بضاعت در این حوزه کاملا احساس می شود و بر همین اساس، با پیگیری های صورت گرفته از طریق دانشگاه آزاد اسلامی و تامین اجتماعی، در آینده ای نه چندان دور شاهد افتتاح بیمارستان تامین اجتماعی و ارتقای زیرساخت های درمانی در پیشوا خواهیم بود.

  وی پیشرفت و توسعه امروز کشور را مرهون تلاش های همه ارکان نظام و حمایت های رهبر معظم انقلاب دانست و گفت: دولت هنوز به آن مطلوب مد نظر که همان رفاه عمومی مردم و توسعه به عنوان یک کلام مانا و پایدار می باشد، نرسیده است که امیدوارم با عزم و همتی که در دولت یازدهم وجود دارد، شاهد تحقق این امور در حد مطلوب آن باشیم.

  محمدی افزود:  از همه مدیران شهرستان پیشوا که از فرزندان نظام و افرادی انقلابی و تحصیلکرده هستند و نسبت به نظام و انقلاب تعلقات محکمی دارند انتظار دارم تمام تلاش خود را در جهت ارتقای این شهرستان به کار گیرند تا بتوانیم آنچه که سهم مردم این منطقه است، تحقق یابد.

  وی گفت: در سال جاری شاهد ۴۶ درصدی رشد بودجه نسبت به سال گذشته هستیم و امیدوارم با کوششی که همکارانمان در ادارات صورت می دهند و ارتباطی که با کارشناسان بودجه در ادارات فرادستی می گیرند، بتوانیم در زمینه صددرصدی تخصیص ها موفق باشیم.

  فرماندار پیشوا در ادامه اظهار داشت: در حال حاضر در بحث پیش بینی بودجه در مباحث آب روستایی و شهری، شاهد رشد بسیار خوبی هستیم که با تخصیص اعتبارات، اقدامات خوبی در جهت رفع مشکلات آب شرب و کشاورزی این منطقه صورت خواهد گرفت.

  فرماندار پیشوا در پایان بیان داشت: آنچه که امروز جامعه به آن نیاز دارد برخورداری از فضای همدلی است، فضایی که بتواند منتج به خدمت به مردم شود و در سایه آن، خواسته های مختلف مردم در زمینه های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و عمرانی محقق گردد.

  منبع: روابط عمومی فرمانداری پیشوا

   288 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای