امروز : پنج شنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 15 سپتامبر, 2020 | ساعت انتشار خبر : 16:39 | تعداد بازدید : 1593 نفر | امتیاز خبر :
 • احساس نیاز جامعه به فرهنگ دفاع مقدس بیشتر می شود

  امام جمعه قرچک گفت: احساس نیاز جامعه به فرهنگ دفاع مقدس روز به روز بیشتر می شود/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حجت الاسلام اسماعیلی امام جمعه شهرستان قرچک در جلسه ستاد بزرگداشت ...

  امام جمعه قرچک گفت: احساس نیاز جامعه به فرهنگ دفاع مقدس روز به روز بیشتر می شود/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حجت الاسلام اسماعیلی امام جمعه شهرستان قرچک در جلسه ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: شهدا مخلصانه با خدا معامله کردند و بازماندگان دفاع مقدس نیز با همان اخلاص و جهاد موجود در روحیه شهدا در میان ما هستند و اگر از آرمان های انقلاب چیزی مانده باعث افتخار ما است از برکت وجود ایثارگران عزیز و در راس آن مقام معظم رهبری است.

  وی افزود: به فرموده امام راحل ریشه های انقلاب ما در جنگ تحمیلی محکم شد هرسال که می گذرد احساس نیاز ما به فرهنگ ایثار و شهادت بیشتر می شود.

  امام جمعه قرچک تصریح کرد: فصرتا حتی نسل جدید که شاهد جنگ نبودند علاقه مند به موضوعات مرتبط با دفاع مقدس هستند پس باید فرهنگ ایثار و مقاومت به درستی برای نسل جوان تبیین شود.

  وی گفت: برنامه ریزی برای بزرگداشت هفته دفاع مقدس نباید بر حسب عادت باشد باید ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و پاسداشت مقام رزمندگان همواره در جامعه طنین انداز شود.

  http://nedayepishva.com/?p=66087&preview=true لینک کوتاه

   217 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای