امروز : دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 24 ژوئن, 2020 | ساعت انتشار خبر : 18:51 | تعداد بازدید : 631 نفر | امتیاز خبر :
 • احداث پایانه صادراتی پیشوا با قید فوریت پیگیری شود

  احداث پایانه صادراتی پیشوا با قید فوریت پیگیری شود معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران با اشاره به این که احداث پایانه صادراتی پیشوا با قید فوریت پیگیری شود گفت: واحدهای راکد قابل ...

  احداث پایانه صادراتی پیشوا با قید فوریت پیگیری شود

  معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران با اشاره به این که احداث پایانه صادراتی پیشوا با قید فوریت پیگیری شود گفت: واحدهای راکد قابل احیا در ستاد تسهیل استان باید رفع شود/

  به گزارش ندای پیشوا, حشمت‌اله عسگری معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران در فرمانداری پیشوا اظهار کرد: می‌دانیم که تولید‌کنندگان در شرایط سختی به سر می‌برند و بسیاری از دستگاه های اجرایی به واسطه وجود قوانین و مقررات شاید نتوانند ‌آن‌گونه که صاحبان صنایع انتظار دارند، کمک نمایند.

  وی افزود: عزم راسخی در تمامی دستگاه‌ها وجود دارد تا به واحدهای تولیدی جهت رفع مشکلات و افزایش تولید و ظرفیت کمک کنند و این مهم را در جلسات مرتبط در دستور کار قرار داده و مصوبات را به جد دنبال می کنیم.

  عسگری تصریح کرد: شهرستان پیشوا، هر چند دارای جمعیت پایینی است اما پتانسیل های بسیار خوبی دارد؛ نرخ ۲.۸ درصد رشد جمعیت در شهرستان نشان می دهد امیدواری نسبت به این منطقه زیاد است.

  وی گفت: زمینه حل مشکلات واحدهای تولیدی و رشد آنها فراهم است و با توجه به شیوع کرونا زمینه مطلوبی برای تامین مالی واحدهای آسیب دیده از این بحران وجود دارد.

  معاون استاندار تهران بیان کرد: تسهیلاتی که دولت در این زمینه قائل شده باید به واحدهای صنفی اطلاع‌رسانی گردد؛ آنچه در گذشته برای واحدهای آسیب دیده تعیین شده با اکنون متفاوت است و بسیار ساده سازی‌ گردید و بسیاری از محدودیت ها برداشته شد.

  وی اضافه کرد: درست است که سهم تکلیفی به پیشوا در حوزه اشتغالزایی نسبت به ظرفیت شهرستان بالاست ولی باید با بهره‌گیری از داشته‌ها و توانمندی‌ها اهتمام بیشتری در سال جاری صورت گیرد و ما هم در کارگروه اشتغال استان کمک می کنیم تا این تعهدات محقق شود.

  حشمت الله عسگری عنوان کرد: در زمینه واحدهای راکد با توجه به اعلام آمادگی بانکها و دستگاه‌های مرتبط برای کمک به فعال شدن آنها، واحدهایی که قابلیت احیا دارند معرفی شود تا در ستاد تسهیل استان مطرح و هرچه سریعتر مشکلات آنها حل شود شهرستان پیشوا دارای قابلیت‌های عالی در حوزه کشاورزی است و توسعه گلخانه‌ها باید جزو اولویت های منطقه باشد.

  وی گفت: پایانه صادراتی یک ظرفیت مغفول مانده در پیشوا و یک کار تخصصی است که باید جهت جذب سرمایه برای این پروژه فراخوان گذاشته شود و یا بنا به مصلحت از ظرفیت کشاورزان برای سرمایه‌گذاری در این بخش استفاده گردد.

  وی ادامه داد: با توجه به اینکه سرمایه گذاران متعددی برای اجرای پروژه سورتینگ و بسته بندی محصولات کشاورزی مراجعه می کنند نباید تعلل کرد و با قید فوریت این موضوع در کارگروه استانی مطرح و پیگیری شده و اعطای مجوزات آن تسهیل گردد.

  http://nedayepishva.com/?p=63349&preview=true لینک کوتاه

  انتهای پیام/*

   131 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای