امروز : سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 9 آگوست, 2020 | ساعت انتشار خبر : 12:38 | تعداد بازدید : 880 نفر | امتیاز خبر :
 • احداث خانه های هلال روستاهای پیشوا در دست بررسی قرار گرفت

  بخشدار جلیل آباد در نشستی با اعضای هلال احمر شهرستان پیشوا به بررسی ساخت خانه های هلال روستایی و بالا بردن ضریب امدادی در روستاها پرداخت/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، مصطفی قاسمی بخشدار ...

  بخشدار جلیل آباد در نشستی با اعضای هلال احمر شهرستان پیشوا به بررسی ساخت خانه های هلال روستایی و بالا بردن ضریب امدادی در روستاها پرداخت/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، مصطفی قاسمی بخشدار جلیل آباد پیشوا طی جلسه ای که با حضور ریاست و اعضای جمعیت هلال احمر شهرستان پیشوا برگزار شد به بررسی وضعیت امداد و نجات روستایی در زمان بروز حادثه و مواقع اضطراری پرداخت.

  قاسمی در این باره اظهار داشت: یکی از مزیت های برپایی خانه های هلال که به نوعی از اهداف آنها تلقی می شود، کاهش تلفات و خسارات در هنگام حوادث است. خانه های هلال زمینه هم افزایی در حوزه اجتماعی و محرومیت زدایی را فراهم می کند.

  وی هدف از احداث این خانه ها را قرار گرفتن در کنار مردم دانست و گفت: آموزش همگانی امداد و نجات برای خانواده ها و تشکیل تیم های امدادی در روستاها در هنگام بروز هرگونه حوادث احتمالی از جمله برنامه های در نظر گرفته شده برای ساکنین روستاها ست که انتظار می رود از جمله دستاوردهای این گونه جلسات تسهیل در روند رسیدن به این مهم باشد.

  قاسمی افزود: بنا داریم به یاری جمعیت هلال احمر شهرستان و نیز همیاری ساکنین شریف روستاها در کوتاه ترین زمان ممکن به ایده آل خود یعنی هر خانواده یک امدادگر آموزش دیده که بتواند در اولین فرصت به خانوادۀ خود رسیدگی کند، برسیم و با فرهنگ سازی در این زمینه کمترین آسیب را در زمان بروز حوادث احتمالی داشته باشیم.

  http://nedayepishva.com/?p=64851&preview=true لینک کوتاه

   136 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای