امروز : یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 9 نوامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 10:04 | تعداد بازدید : 2084 نفر | امتیاز خبر :
 • احداث بیمارستان پیشوا با واگذاری به وزارت بهداشت و درمان

  رئیس شبکه بهداشت و درمان پیشوا گفت: در حال پیگیری هستیم تا بیمارستان پیشوا که حق مسلم مردم این شهر است هرچه زودتر ساخته شود. به گزارش ندای پیشوا؛ امیر امینی رئیس شبکه ...

  رئیس شبکه بهداشت و درمان پیشوا گفت: در حال پیگیری هستیم تا بیمارستان پیشوا که حق مسلم مردم این شهر است هرچه زودتر ساخته شود.

  به گزارش ندای پیشوا؛ امیر امینی رئیس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان پیشوا گفت: رایزنی و پیگیری ها در خصوص بیمارستان پیشوا را در دست اقدام داریم و تلاش می کنیم هرچه زودتر بیمارستان این شهر که حق مردم انقلابی و ولایتمدار شهرستان است ساخته شود.
  احداث بیمارستان پیشوا با واگذاری به وزارت بهداشت و درمان
  وی بیان کرد: در پاسخ به مسوولان دانشگاه آزاد اسلامی پیشوا که اذعان داشتند پیشوا تا بیمارستان مفتح ورامین چند دقیقه فاصله دارد عرض می کنم اگر این چنین بود به دیگر ارگان های ورامین نیز فاصله ای نداریم.
  شهرستان پیشوا در تحریم/ نبود بیمارستان ،تعطیلی پروژه مترو ،متوقف شدن پروژه ساخت پایانه صادرات و…
  امینی افزود: همان گونه که دیگر ارگان ها جدا شدند بیمارستان نیز باید جدا شود چون نیاز و حق مردم است.
  رئیس شبکه بهداشت ودرمان پیشوا خاطرنشان کرد: تعیین و تکلیف بیمارستان دانشگاه آزاد اسلامی باید انجام شود و با حمایت و پیگیری های امام جمعه و فرماندار و نماینده مردم پیشوا در مجلس در صورت تحویل و واگذاری به وزارت بهداشت ودرمان سریعا شروع به کار خواهیم کرد تا هرچه زودتر بیمارستان پیشوا برای مردم عزیز این شهر ساخته شود.

  ۴۵۶ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای