امروز : یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 7 آوریل, 2021 | ساعت انتشار خبر : 11:48 | تعداد بازدید : 3240 نفر | امتیاز خبر :
 • اجرای ویژه برنامه‌های ماه مبارک رمضان در قرچک با رعایت پروتکل‌های بهداشتی

  امام جمعه قرچک گفت: ویژه برنامه های ماه مبارک رمضان با رعایت پروتکل های بهداشتی در قرچک اجرا و برگزار می شود./ حجت الاسلام اسماعیلی امام جمعه شهرستان قرچک در جمع خبرنگاران اظهار ...

  امام جمعه قرچک گفت: ویژه برنامه های ماه مبارک رمضان با رعایت پروتکل های بهداشتی در قرچک اجرا و برگزار می شود./


  حجت الاسلام اسماعیلی امام جمعه شهرستان قرچک در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ویژه برنامه‌های ماه مبارک رمضان در این شهرستان با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی اجرا شود و «مسجدمحوری» به عنوان مهمترین شاخصه این ماه در روند برگزاری برنامه‌ها مدنظر قرار گیرد.

  وی افزود: ماه مبارک رمضان بهترین زمان برای رسیدن به درجات والای کمال و تقواست که همه باید از این فرصت الهی بهره‌مند شویم تا ضمن تمرین خودسازی، همه ابعاد انسانیت را در خود پرورش داده و تقویت کنیم.

  حجت الاسلام اسماعیلی بیان کرد: در ماه مبارک رمضان تمامی ادارات و نهادها بخصوص ارگان‌های فرهنگی برای اجرای برنامه‌های این ایام همکاری لازم را داشته باشند و به توصیه‌های ستاد ملی مقابله با کرونا نیز عمل کنند.

  وی ادامه داد: شعار امسال با توجه به نیاز جامعه و مقتضیات زمان از سوی مقام معظم رهبری اعلام شده که ضرورت دارد برای تحقق آن کلیه ادارات وارد عمل شوند قرچک طی دو سال گذشته در حوزه اشتغال و تولید جان گرفته که ضمن قدردانی از تمامی ادارات مرتبط و در رأس آنها فرماندار، خواستار تلاش حداکثری برای رونق بیشتر تولید در این شهرستان نوپا با جمعیت جوان هستیم.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=70081&preview=true لینک کوتاه

   26 total views,  5 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای