امروز : شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 13 آگوست, 2019 | ساعت انتشار خبر : 17:52 | تعداد بازدید : 5138 نفر | امتیاز خبر :
 • اجرای عملیاتی سند تحول بنیادین آموزش و پرورش

  اجرای عملیاتی سند تحول بنیادین آموزش و پرورش کشور از شهرستان پیشوا اغاز شد.   به گزارش ندای پیشوا؛ مشاور وزیر و رئیس ستاد اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش گفت: با راه ...

  اجرای عملیاتی سند تحول بنیادین آموزش و پرورش کشور از شهرستان پیشوا اغاز شد.

   

  به گزارش ندای پیشوا؛ مشاور وزیر و رئیس ستاد اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش گفت: با راه اندازی نخستین کارگاه های آموزشی در شهرستان پیشوا سند تحول بنیادین در چهار کارگروه تخصصی شامل سه ساله اول، سه ساله دوم، سه ساله اول متوسطه و سه ساله دوم متوسطه سازماندهی و فعالیت اجرایی آنها ابلاغ شد.
  محمد مددی افزود: این سند منطبق بر نیازهای مدارس است و اینکه مدیران مدارس از امسال برنامه های مکمل را با اختیار خودشان اجرا می‌کنند.
  وی گفت: هر مدرسه و منطقه متناسب با شرایط خودش عمل خواهد کرد و برنامه ها به دو دسته تقسیم می شوند که دسته اول شامل همه مدارس کشور و برنامه های هفتگی و درسی مشترک است مانند چند ساعت درس دادن ریاضی، علوم، تاریخ، و جغرافیا… و دسته دوم اینکه در برنامه های فرهنگی، ورزشی و هنری، سلامت، خانواده و فعالیت های مکمل درسی، متناسب با منطقه و به تشخیص خود مدیر اجرا می شود.
  رئیس ستاد اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش گفت: برای اجرای این سند تحول ایرانی اسلامی ۳۰۰۰ کارگروه تخصصی مشغول فراگیری آموزش های مخصوص خود هستند و تا پایان تابستان آموزش برنامه‌های عملیاتی ادامه دارد و از این به بعد ادارات آموزش و پرورش از ابلاغ برنامه های تفکیک شده خودداری خواهند کرد.
  وی افزود: این افزایش اختیارات مدیران سبب گرفتن اجباری پول در مدارس نمی‌شود و کمک اولیا در قالب مشارکت های مردمی و به اختیار خود والدین است.

  ۸۵۶ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای