امروز : یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۹ تیر, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۱:۴۳ | تعداد بازدید : 27504 نفر | امتیاز خبر :
 • اجرای طرح نه به اعتیاد جوانان هلال احمر پیشوا

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان پیشوا گفت: طرحهای پیمان  و نه به اعتیاد هم زمان با هفته مبارزه با مواد مخدر در نقاط مختلف شهرستان پیشوا ...

  طرح نه به اعتیاد جوانان هلال احمر پیشوا

  طرح های پیمان و نه به اعتیاد توسط جوانان هلال احمر پیشوا اجرا شد

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان پیشوا گفت: طرحهای پیمان  و نه به اعتیاد هم زمان با هفته مبارزه با مواد مخدر در نقاط مختلف شهرستان پیشوا به همت مرکز جوانان جمعیت هلال احمر و با حضور پرشور مردم  اجرا شد.

  حمیدرضا تاجیک افزود: این جمعیت با توجه به این موضوع که بیشتر اعضا و مراجعان این نهاد غیرانتفاعی نوجوانان و جوانان هستند، به اجرای این طرح پرداخته است.

  وی گفت: این طرح با هدف پیشگیری و جلوگیری جوانان و نوجوانان از روی آوردن به مواد مخدر با همکاری و مشارکت ان جی او های ترک اعتیاد و بهزیستی در معابر اصلی شهر اقدام به برپایی نمایشگاه ، برپایی چادر، زنجیره انسانی و اجرای تئاتر خیابانی کردند.

  حمیدرضا تاجیک افزود: این طرح با هدف جلب توجه نوجوانان و جوانان و عامه مردم با راه های پرخطری است که در کمین فرزندان با هدف آلوده کردن آن ها به مواد مخدر با تبلیغات سوء با موضوع مصرف داروهایی در بهبود وضع درسی، درک بهتر و بالابردن توانایی های فردی است.

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای