امروز : دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۲۹ شهریور, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۵:۰۸ | تعداد بازدید : 15340 نفر | امتیاز خبر :
 • اجرای طرح نذر خون در شهرستان پیشوا

  اجرای طرح نذر خون در شهرستان پیشوا فرماندار پیشوا از اجرای طرح نذر خون در پایگاه انتقال خون شهرستان پیشوا خبر داد. به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ حسین عباسی با اشاره به جزئیات ...

  اجرای طرح نذر خون در شهرستان پیشوا

  فرماندار پیشوا از اجرای طرح نذر خون در پایگاه انتقال خون شهرستان پیشوا خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ حسین عباسی با اشاره به جزئیات اجرای طرح نذر خون در شهرستان پیشوا گفت:مردم شهرستان پیشوا با توجه به علاقه و ارادتی که به خاندان اهل بیت دارند با توجه به نذر خون درخواست استقرار پایگاه انتقال خون را داشتند.
  وی افزود: باهماهنگی نهادهای شهرستان و سازمان انتقال خون تهران ،هماهنگی و تاکیدات استاندار تهران پایگاه انتقال خون در شهرستان ایجاد گردید.

  فرماندار پیشوا با اشاره به استقبال مردم برای نذر خون بیان داشت:روز گذشته بیش از ۱۱۰ نفر نسبت به اهدا خون خود اقدام کردند و امروز نیز بیش از ۱۵۰ نفر خون خود را اهدا کردند.
  وی در پایان بیان داشت:با توجه به اینکه اهدا خون یک امر خدا پسندانه و عام المنفعه است علاوه بر تامین بخشی از نیازمندی مردم به خون،می توانیم این موضوع را تعمیم دهیم و زمینه استقرار دائمی پایگاه انتقال خون را در شهرستان فراهم کنیم و بعد از دهه محرم اقدامات لازم برای دستیابی به این مهم انجام دهیم.

  ۵۶ total views, 1 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای