امروز : سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 12 جولای, 2016 | ساعت انتشار خبر : 06:01 | تعداد بازدید : 8944 نفر | امتیاز خبر :
 • طرح «مدرسه در مزرعه» به صورت آزمایشی در پیشوا اجرا می شود

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، محمدرضا اردوخانی عنوان کرد: قرار است واحدهای دامداری شیری که عملکرد خوبی دارند به عنوان پایگاه اجرای «طرح مدرسه در مزرعه» انتخاب شوند و افرادی که تمایل ...

  مدیر امور دام در سازمان جهاد کشاورزی استان تهران در خصوص «طرح مدرسه در مزرعه» گفت: این طرح به جهت بهبود تغذیه دام در سه شهرستان پیشوا، ورامین و پاکدشت به صورت آزمایشی انجام می شود.اجرای طرح «مدرسه در مزرعه» در پیشوا

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، محمدرضا اردوخانی عنوان کرد: قرار است واحدهای دامداری شیری که عملکرد خوبی دارند به عنوان پایگاه اجرای «طرح مدرسه در مزرعه» انتخاب شوند و افرادی که تمایل دارند به عنوان دانش آموز به این پایگاه ها بیایند و در کلاس ها شرکت کنند.

   

  مدیر امور دام در سازمان جهاد کشاورزی استان تهران تصریح کرد: این کلاس ها به صورت جمعی برگزار می شود و هر فرد یکسری مسائل آموزشی را در کلاس ها عنوان می کند و در خصوص مسائل مطرح شده تبادل نظر می شود.

   

  اردوخانی گفت: این کلاس های آموزشی رایگان برگزار می شود و درصدد هستیم که در صورت کسب نتیجه رضایت بخش، طرح «مدرسه در مزرعه» در شهرستان های دیگر نیز اجرا شود.

   

  منبع: روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران

  ۲۸۹ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای