امروز : یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 8 نوامبر, 2021 | ساعت انتشار خبر : 10:47 | تعداد بازدید : 5695 نفر | امتیاز خبر :
 • اجرای طرح لکه‌گیری واکسیناسیون کرونا در روستاهای قرچک

  فرماندار قرچک گفت: شورای بهداشت در مدارس و استمرار کمک‌های مؤمنانه در قرچک راه اندازی شد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، فرماندار قرچک از اجرای طرح لکه‌گیری واکسیناسیون کرونا در روستاها خبر داد ...

  فرماندار قرچک گفت: شورای بهداشت در مدارس و استمرار کمک‌های مؤمنانه در قرچک راه اندازی شد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، فرماندار قرچک از اجرای طرح لکه‌گیری واکسیناسیون کرونا در روستاها خبر داد و گفت: واکسیناسیون یک مسئولیت اجتماعی بوده و همه مردم به عنوان حامیان سلامت باید بدانند با واکسن‌گریزی جان خود و دیگران را به خطر می‌اندازند.

  بهمن خطیبی فرماندار شهرستان قرچک اظهار داشت: ما موظفیم شرایط را برای تسهیل واکسیناسیون ایجاد کنیم، بنابراین لکه‌گیری واکسیناسیون علیه بیماری کرونا در روستاهایی که عمل تزریق واکسن به جامعه هدف آن بطور کامل انجام نشده، با تشکیل تیمی متشکل از شبکه بهداشت، سپاه، شهرداری، بخشداری مرکزی و سایر ادارات انجام خواهد شد.
  وی افزود: واکسیناسیون جمعی، تنها راهی است که می‌تواند پاندمی کرونا را کنترل کرده و جلوی مرگ‌ومیر انسان‌ها را بگیرد.
  وی گفت: تقاضا داریم مردم اطلاعات خود را از منابع موثق بگیرند، عده‌ای با ارائه اطلاعات غلط و بی‌اساس مردم را گمراه می کنند.
  وی ادامه داد: ادارات فرهنگی با تهیه محتوای مناسب، لزوم اجرای دستورالعمل‌های وزارت بهداشت و ستاد ملی مقابله با کرونا را برای همشهریان تبیین کنند.
  خطیبی بیان کرد: با توجه به بازگشایی تدریجی مراکز آموزشی، شورای بهداشت در تمامی مدارس راه‌اندازی می‌شود تا بر موارد مهمی از قبیل رعایت فاصله‌گذاری، گندزدایی محیط آموزشی، تهویه مناسب و استفاده از ماسک نظارت شود.
  وی گفت: با برنامه‌ریزی مناسب، کمک‌های مؤمنامه ادارات حمایتی نظیر کمیته امداد، بهزیستی و هلال احمر به اقشار آسیب دیده از کرونا استمرار یابد.

  انتهای پیام/***

  http://nedayepishva.com/?p=75057&preview=true لینک کوتاه

   158 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای