امروز : شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 14 جولای, 2020 | ساعت انتشار خبر : 11:06 | تعداد بازدید : 631 نفر | امتیاز خبر :
 • اجرای طرح اجتماع محور برای پیشگیری از اعتیاد در قرچک

  رئیس بهزیستی قرچک از اجرای طرح اجتماع محور برای پیشگیری از اعتیاد در این شهرستان به مناسبت هفته بهزیستی خبر داد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، اردشیر بهرامی رئیس بهزیستی شهرستان پیشوا در ...

  رئیس بهزیستی قرچک از اجرای طرح اجتماع محور برای پیشگیری از اعتیاد در این شهرستان به مناسبت هفته بهزیستی خبر داد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، اردشیر بهرامی رئیس بهزیستی شهرستان پیشوا در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به مناسبت گرامیداشت هفته بهزیستی طرح اجتماع محور برای پیشگیری از اعتیاد توسط مرکز مشاوره و خدمات روان شناسی سیفا  و مرکز سلامت روان محلی سایه همراز فرزانگان و در محله پوئینک شهرستان قرچک اجرا می شود.

  وی افزود: این مجموعه برنامه ها و اقدامات در راستای اجرای پایلوت سند جامع تقسیم کار ملی کاهش اعتیاد در قرچک صورت می گیرد.

  رئیس بهزیستی قرچک تصریح کرد: تیم روانشناسان با حضور در سطح محله و در نشستی با هیئت مدیره شهرک گلشهر پوئینک به شناسایی مهمترین مسائل و مشکلات اجتماعی این محله پرداختند در این نشست اولین گام از شش گام اجرای طرح اجتماع محور که شناسایی معتمدین و فعالان محلی بود و همچنان شناسایی نیازها می باشد مورد بررسی قرار گرفتند.

  وی مهمترین نیازهای ساکنین شهرک گلشهر قرچک را بیان کرد: فقدان امنیت اجتماعی و احساس ناامنی و نیاز به استقرار کلانتری در سطح محله، رهاشدن فاضلاب در فضای شهرک و انتشار بوی نامطوع وبیماری های ناشی از آن، نبود فضای لازم و مورد نیاز برای اوقات فراغت کودکان و نوجوانان وزنان از مهمترین مشکلات شهرک گلشهر می باشد.

  http://nedayepishva.com/?p=64055&preview=true لینک کوتاه

  ۷۵ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای