امروز : جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 16 نوامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 13:49 | تعداد بازدید : 7492 نفر | امتیاز خبر :
 • اجرایی شدن طرحهای راه آهن با شرایط منطقه

  مدیرکل راه آهن استان تهران گفت: طرح‌های راه‌آهن در جنوب شرق استان تهران با هدف رفع مشکلات مردم و با درنظر گرفتن شرایط منطقه ای اجرا می‌شود تا مردم با کمتری مشکل ...

  مدیرکل راه آهن استان تهران گفت: طرح‌های راه‌آهن در جنوب شرق استان تهران با هدف رفع مشکلات مردم و با درنظر گرفتن شرایط منطقه ای اجرا می‌شود تا مردم با کمتری مشکل به پایتخت تردد کنند.

  به گزارش ندای پیشوا: عابدین هادی نژاد در حاشیه بازدید وزیر راه و شهرسازی از پروژه‌های راه آهن در شهرستان قرچک به خبرنگار ندای پیشوا گفت: شرکت راه‌آهن در اجرای طرح‌های عمرانی، سهولت تردد مردم، خودروها و دغدغه مسئولان شهرها را در نظر دارد و خود را در کنار مسئولان شهرستان‌هایی که راه‌آهن از داخل آن‌ها عبور می ‌کند، می‌داند.
  وی با اشاره به لزوم تکمیل خط چهارم قطار حومه‌ای تهران- ورامین – گرمسار گفت: تکمیل خط چهارم این مسیر به اجرای روگذر و زیرگذرها در تقاطع راه‌آهن با محورهای جنوبی این شهرستان‌ها بستگی دارد و در اصل بدون اجرای این پروژه‌ها، تکمیل خط چهارم امکان پذیر نیست.
  هادی‌نژاد تصریح کرد: در حال حاضر راه‌آهن با محورهای روستاهای محمدآباد و داودآباد قرچک، احمدآباد ورامین و قلعه‌سین و محمدآباد در شهرستان پیشوا تقاطع ایجاد کرده که با استفاده از ۲۷۰ میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافته از محل سفر محمد باقر نوبخت به شهرستان‌های جنوب شرق تهران و پس از تعیین پیمانکار، به زودی عملیات اجرایی و تکمیل این پروژه‌ها آغاز می‌شود.
  وی گفت : یکی از این معارضان، تقاطع ورامین به روستای قاسم آباد است که با اختصاص اعتبار ۳ میلیارد تومانی و تجهیز کارگاه، این پروژه پیشرفت مناسبی پیدا کرده و هم اکنون ۷۰ نیروی کار به فعالیت اجرایی مشغول هستند.
  هادی نژاد افزود: دو پل روگذر روستاهای قلعه سین و محمدآباد عرب‌ها در پیشوا که مدتی نیمه کاره رها شده است، با همکاری فرماندار و مسئولان شهرستان پیشوا و زمینه سازی اجرای دسترسی های محلی که مازاد بر تعهد شرکت راه آهن است، اجرایی و با اعتبار در نظر گرفته شده تکمیل می شود.
  وی اظهار کرد: به منظور اجرای پل روگذر محمدآباد قرچک نیز قرار شده تا مشاور شرکت راه آهن و شهرداری قرچک، طرح مشترکی را ارائه دهند تا با تأمین اعتبار، اجرای آن آغاز شود.
  هادی نژاد تأکید کرد: با اجرای پل روگذر محمدآباد و زیر گذر داودآباد هیچ مشکلی برای کمربندی جنوبی قرچک ایجاد نمی شود و مسئولان این شهرستان نباید بابت این موضوع نگرانی داشته باشند.
  احداث قطار حومه ای تهران- ورامین از مصوبات دولت هشتم است که پس از سالها توقف، با همت دولت تدبیر و امید فاز نخست آن اجرایی و مورد بهره برداری قرار گرفت.
  وزیر راه و شهرسازی در جریان سفر یک‌روزه از شهرستان‌های جنوب شرق تهران، از پروژه‌های روگذر و زیرگذر شهرستان قرچک، محور ورامین – چرمشهر و ورامین به جوادآباد و مسیر دسترسی پیشوا به محور قم – گرمسار بازدید کرد.

  ۵۳۰ total views, 4 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای