امروز : دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۶ مهر, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۴:۴۸ | تعداد بازدید : 28557 نفر | امتیاز خبر :
 • اثبات استیصال و ذلت دشمن با شهادت یک طفل ۴ساله

  حجت الاسلام والمسلمین روح الله باقری در خطبه سیاسی امروز نماز جمعه شهرستان پیشوا با اشاره به حضور گسترده مردم برای شرکت در مراسمات عزادرای امام حسین (ع) اظهار داشت:1378 سال ازواقعه ...

  اثبات استیصال و ذلت دشمن با شهادت یک طفل ۴ساله

  خطیب جمعه پیشوا گفت: شهادت یک طفل ۴ ساله در مراسم رژه نیروهای مسلح اهواز نشان از ذلت و استیصال دشمن است ،وقتی دشمن حرکت عظیم مردم را در روزعاشورا می بیند چاره ای ندارد تا به طریقی دیگر ضربه بزنند.

  حجت الاسلام والمسلمین روح الله باقری در خطبه سیاسی امروز نماز جمعه شهرستان پیشوا با اشاره به حضور گسترده مردم برای شرکت در مراسمات عزادرای امام حسین (ع) اظهار داشت:۱۳۷۸ سال ازواقعه عاشورا می گذرد و سال به سال عزاداری برای سیدالشهدا(ع) با شکوه تر از قبل برگزار می شود،عزاداری برای سید الشهدا (ع) با این عظمت و شکوه،جزو ظرفیت ها و موقعیت ها محسوب می شود.

  وی افزود: بسیاری هنوز کربلا و حرم امام حسین (ع) را ندیده اند اما نسبت به دهه اول و دوم انقلاب تجمع عاشورایی که از نگاه خودی ها پنهان مانده است و هراس و رعب و وحشت دشمنان اسلام را برانگیخته است،با شکوه تر شده است.

  امام جمعه پیشوابا بیان فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با ورزشکاران بیان داشت: کیفیت حضور مردم در مراسمات عاشورایی باید دیده و تحلیل شود ،کم کاری است اگر این موارد بیان نشود.

  وی در ادامه اضافه کرد:با وجود سیاه نمایی ها ،حضور جوانان و نوجوانان درمراسمات عزاداری درایران به عنوان ام القرای جهان اسلام و محور مقاومت بسیار دیدنی بود، در بسیاری از کشورها همچون کابل برای حضور در مراسم عزاداری محدودیت ایجاد کردند ، در لندن افراطیون تهدید کردند از روی مردم عبورمیکنند اما تمام ممنوعیت ها ،مانع عزاداری برای امام حسین (ع) نگردید.

  باقری در خصوص پوشش برنامه بنی اسد شهرستان پیشوا با قدمت بیش از ۵۰۰ سال گفت:جای تاسف است که پیشوا نباید دیده شود و رسانه های دیداری و شنیداری بسیار کم کاری کردند ،حضور مردم دیده نشد و تحلیل نگردید.

  وی افزود:مردم ما به این بصیرت رسیده اند که تنهاراه نجات بشریت اهل بیت و امام حسین (ع) هستند ،با تمام گرفتاریها، مشکلات معیشتی و تبلیغات سوء دشمن علیه اربعین و عاشورا ،حتی نذورات مردم هم کم نشد،گذر زمان و مکان نمی تواند مانع ارادت به اهل بیت (ع) شود.

  امام جمعه پیشوا بیان کرد:این که مردم با تمام سختی ها و گرفتاری ها در مراسم اربعین شرکت می کنند و ساعتها پشت مرز می ایستند نشان از این است که در جاهلیت مدرن امروز که می تواند زمینه سازظهور حضرت حجت(عج)شود تنها راه نجات امام حسین (ع)است.

  وی در ادامه افزود:در حالی که عده زیادی هر ساله با نور حسین(ع) بیدار می شوند و اصالت اسلام، مظلومیت مسلمین و امام حسین (ع) نشان داده می شود ،استعمار تمام قوای تبلیغاتی خود را در فضای مجازی و حقیقی به کار گرفته تا حرکت امام حسین(ع) را زمین گیر کند.

  باقری با اشاره به اینکه ضامن بقای اسلام و مسلمین حرکت در مسیر سیدالشهدا (ع) است، تاکید کرد: برای گسترش فحشا و منکرات در بین جوانان بسیار نقشه کشیدند وهزینه کردند، اتاق فکرهای فراوانی تشکیل دادند اما ده روز محرم و اربعین که از راه می رسد تمام نقشه هایشان نقش بر آب می شود.

  وی افزود: شهادت یک بچه ۴ ساله در مراسم رژه نیروهای مسلح اهواز نشان از ذلت و استیصال دشمن است ،وقتی دشمن حرکت عظیم مردم را در روزعاشورا می بیند چاره ای ندارد تا به طریقی دیگر ضربه بزنند.

  باقری در پایان بیان داشت:این احمق ها نمی دانند ما هرچه داریم از شهادت است،اگر قرار بود خون شهید در چرخه ظلم ستمکاران گم شود هیچ اثری از حرکت امام حسین (ع) نبود، سال به سال جوشش بیشتر می شود ،شهدا خونشان تاثیر گذار است و سالهای بعد باعث نابودی آل یهود و آل سعود می گردد.

  ۵۴ total views, 1 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای