امروز : سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 27 آگوست, 2016 | ساعت انتشار خبر : 05:05 | تعداد بازدید : 6526 نفر | امتیاز خبر :
 • اتصال پیشوا به محور قم-گرمسار ضروری است

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، سید حسین نقوی حسینی با اشاره به این نکته که برخی پروژه های راهسازی زمینه توسعه و رونق هر چه بیشتر یک منطقه را فراهم می سازد، ...

  نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی گفت: اتصال پیشوا به محور قم-گرمسار امری ضروری و مورد نیاز است.

  اتصال پیشوا به محور قم-گرمسار ضروری است

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، سید حسین نقوی حسینی با اشاره به این نکته که برخی پروژه های راهسازی زمینه توسعه و رونق هر چه بیشتر یک منطقه را فراهم می سازد، اظهار داشت: توسعه حمل و نقل جاده ای و ارتقای زیرساخت های این حوزه در شهرستان های جنوب شرق استان تهران نظیر ورامین، پیشوا و قرچک ضروری است.

  نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی افزود: اتصال شهرستان پیشوا به محور قم-گرمسار نیز یکی از پروژه هایی است که مسیر توسعه این منطقه را شتاب دوچندان می دهد.

  وی ادامه داد: بدون تردید اتصال پیشوا به محور قم-گرمسار امری ضروری و مورد نیاز است که امیدواریم مورد توجه مسئولان وزارت راه و شهرسازی قرار بگیرد.

  نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: برخی پروژه ها نظیر اتصال پیشوا به محور قم -گرمسار، تکمیل و تعریض محور آبباریک و بهبود وضعیت محور ورامین به جوادآباد از نیازهای عمده مردم شهرستان های جنوب شرق استان تهران است.

  وی بیان داشت: شهرستان های جنوب شرق استان تهران ظرفیت ها و پتانسیل های بسیار بالایی در حوزه های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و غیره دارند و بدون تردید گسترش زیر ساخت های حمل و نقل و بهبود امکانات جاده ای این مناطق، می تواند به رشد وتوسعه این شهرستان ها کمک شایانی را کند.

  منبع: خبرگزاری مهر

   435 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای