امروز : شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۱۲ آذر, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۱۴:۵۱ | تعداد بازدید : 8211 نفر | امتیاز خبر :
 • آیت‌الله نوری‌همدانی: باید صدها “حاج قاسم سلیمانی” تربیت کرد/ هیچ‌گاه با کفار مذاکره نمی‌کنیم

  مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه ما هیچ‌گاه با کفار مذاکره نخواهیم کرد، گفت: در برابر کفار باید با شدت برخورد کرد و با همین اسلام روزبه‌روز موفق خواهیم بود.   به گزارش پایگاه خبری ...

  مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه ما هیچ‌گاه با کفار مذاکره نخواهیم کرد، گفت: در برابر کفار باید با شدت برخورد کرد و با همین اسلام روزبه‌روز موفق خواهیم بود.

   

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، آیت‌الله حسین نوری همدانی ظهر امروز در دیدار با جمعی از فرماندهان ناجا ضمن عرض تبریکات اعیاد ربیع‌الاول اظهار داشت: پیامبر اکرم(ص) زحمات فراوانی در راه خداوند متحمل شده و در این راه مشقت‌های فراوانی کشیده‌اند اما در راه بیان معارف دینی در مکه هیچ‌گاه دست به شمشیر نبردند.

  وی با بیان اینکه فرهنگ اسلام فرهنگ جهاد است، ابراز کرد: فرماندهان انتظامی از نظر ایجاد امنیت دارای جایگاه بسیار مهمی هستند، اگر امنیت نباشد نه دانشگاه و نه حوزه‌ای وجود نخواهد داشت در حال حاضر پیشرفت کشور در بستر امنیت به وجود آمده است.

  استاد برجسته حوزه علمیه قم با بیان اینکه پیامبر اکرم(ص) به دنبال ایجاد جامعه و امت اسلامی بودند، گفت: نخستین گام در راه ترقی و تکامل، ایمان انسان است، این ایمان مردم بود که فوج فوج به سمت جبهه‌ها رفتند و هشت سال در برابر استکبار جهانی ایستادند.

   

  آیت‌الله نوری همدانی با تأکید بر مطالعه آثار و وصیت‌نامه شهدا گفت: در وصیت‌نامه آن‌ها آمده است که روی سنگ‌قبر ما جوان ناکام ننویسید، این عظمت و بزرگی شهدا را می‌رساند که با نیت قرب به خداوند در راه خدا به شهادت رسیدند.

  وی با بیان اینکه امام راحل بیدارگری در میان مسلمانان ایجاد کردند، گفت: فرهنگ، آثار و برکات انقلاب را باید در اختیار کسانی که امین هستند قرار دهید، همچنین در اسلام رژیم سلطنتی وجود ندارد و در این راه باید پیامبر گرامی اسلام(ص) را الگوی خود قرار دهیم.

   

  آیت‌الله نوری‌همدانی با اشاره به بسیج قوای دشمنان اسلام در برابر جبهه مقاومت گفت: ان‌شاالله در میان ما صدها حاج قاسم سلیمانی وجود داشته باشد و حاج قاسم‌های زیادی را در میان فرزندان خود تربیت کنیم.

  وی با بیان اینکه عربستان هم می‌خواهد خادم‌الحرمین و هم خادم‌الشیطان باشد، گفت: اسلام می‌خواهد که همه یک قلب داشته و اتحاد با یکدیگر داشته باشیم.

  استاد برجسته حوزه علمیه قم با بیان اینکه ما هیچ‌گاه با کفار مذاکره نخواهیم کرد، گفت: در برابر کفار باید با شدت برخورد کرد و با همین اسلام روزبه‌روز موفق خواهیم بود.

  ۷۳ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای