امروز : جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 18 آگوست, 2020 | ساعت انتشار خبر : 16:14 | تعداد بازدید : 1373 نفر | امتیاز خبر :
 • آیت‌الله تسخیری دار فانی را وداع گفت/رهبر انقلاب: مرحوم تسخیری زبان گویای اسلام و تشیع بود

  مشاور عالی رهبر انقلاب در امور جهان اسلام دعوت حق را لبیک گفت./ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، آیت‌الله محمدعلی تسخیری نماینده استان تهران در پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و «مشاور عالی ...

  مشاور عالی رهبر انقلاب در امور جهان اسلام دعوت حق را لبیک گفت./

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، آیت‌الله محمدعلی تسخیری نماینده استان تهران در پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و «مشاور عالی رهبر معظم انقلاب اسلامی» در امور جهان اسلام ظهر امروز به دلیل عارضه قلبی درگذشت.

   رهبر معظّم انقلاب، حضرت آیت الله خامنه‌ای در پیامی درگذشت عالم مجاهد و زبان گویای اسلام و تشیع حجت‌الاسلام والمسلمین تسخیری را تسلیت گفتند.

  متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است:

  بسم الله الرحمن الرحیم

  با تأثر و تأسف اطلاع یافتیم که عالم مجاهد و زبان گویای اسلام و تشیع جناب حجه‌الاسلام والمسلمین آقای حاج شیخ محمدعلی تسخیری رحمهالله‌علیه دار فانی را وداع گفته است. کارنامه‌ی این مرد نستوه و خستگی‌ناپذیر در انواع خدمات برجسته در مجامع جهانیِ اسلامی حقاً درخشان است. عزم راسخ و دل پرانگیزه‌ی ایشان حتی بر ناتوانیهای جسمانی در چند سال اخیر فائق می‌آمد و حضور مؤثر و برکت وی را در هر نقطه‌ی لازم و مفید استمرار می‌بخشید. مسئولیتها و خدمات ایشان در داخل کشور نیز فصل جداگانه و ارزشمندی از تلاشهای این روحانی فاضل و متعهد است. اینجانب به خاندان و بازماندگان مکرم و نیز به همه‌ی همکاران و دوستان ایشان تسلیت عرض میکنم و رحمت و مغفرت و رضوان الهی را برای وی مسألت میکنم.

  سیّدعلی خامنه‌ای
  ۲۸ مرداد ۱۳۹۹

  http://nedayepishva.com/?p=65232&preview=true لینک کوتاه

   336 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای