امروز : دوشنبه ۶ تیر ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 3 جولای, 2019 | ساعت انتشار خبر : 16:54 | تعداد بازدید : 10376 نفر | امتیاز خبر :
 • آکادمی تخصصی والیبال در دانشگاه آزاد اسلامی ورامین پیشوا

  آکادمی تخصصی والیبال در دانشگاه آزاد اسلامی ورامین پيشوا افتتاح می‌شود. به گزارش نداي پيشوا؛ رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ورامین-پیشوا و قرچک از افتتاح آکادمی تخصصی والیبال زیرنظر و هدایت مستقیم پرافتخارترین مربی ...

  آکادمی تخصصی والیبال در دانشگاه آزاد اسلامی ورامین پیشوا افتتاح می‌شود.

  به گزارش ندای پیشوا؛ رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ورامین-پیشوا و قرچک از افتتاح آکادمی تخصصی والیبال زیرنظر و هدایت مستقیم پرافتخارترین مربی والیبال کشور در این دانشگاه در آینده نزدیک خبر داد.

  حامد زارعی در حاشیه نشست خود با مصطفی کارخانه گفت: در راستای راه‌اندازی و توسعه مدارس تخصصی و آکادمی‌های ورزشی، آکادمی تخصصی والیبال زیرنظر و هدایت مستقیم آقای کارخانه پرافتخارترین مربی والیبال کشور با هدف کشف استعدادهای والیبال منطقه به‌زودی افتتاح می‌شود.

  وی با اشاره به اینکه این واحد دانشگاهی از امکانات و تجهیزات مناسب ورزشی برخوردار است، افزود: جوانان بسیاری در این منطقه علاقه وافری به رشته ورزشی والیبال دارند که تأسیس این آکادمی در دشت والیبال‌خیز جنوب شرق استان تهران، نقش بسیار مهمی در تربیت و کشف استعدادهای برتر والیبال به‌ویژه شناساندن آنان به تیم‌های برتر کشور خواهد داشت.

  رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین-پیشوا و قرچک حضور پرافتخارترین مربی والیبال کشور در کنار استفاده از امکانات و تجهیزات مناسب ورزشی موجود را فرصتی مغتنم برای علاقه‌مندان رشته جذاب والیبال برشمرد.

  زارعی گفت: همه اقدامات این آکادمی با نظارت و هدایت مستقیم مصطفی کارخانه که اصالتاً اهل شهرستان پیشوا بوده و با بیش از ۱۰ دوره قهرمانی لیگ برتر به‌عنوان موفق‌ترین سرمربی ایرانی نام گرفته است، انجام می‌شود.

  وی افزود: ظرفیت این آکادمی محدود است و علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت نام به مجتمع ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی ورامین – پیشوا مراجعه کنند.

   1,466 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای