امروز : جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 19 دسامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 11:17 | تعداد بازدید : 7441 نفر | امتیاز خبر :
 • آموزش کاربران فناوری اطلاعات در شعب اخذ رای بسیار ضروری و مهم است

  رییس کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات استان تهران گفت: آموزش کاربران فناوری اطلاعات در شعب اخذ رای بسیار ضروری و مهم است. به گزارش ندای پیشوا: آهنگر در پانزدهمین جلسه هماهنگی برگزاری انتخابات ...

  رییس کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات استان تهران گفت: آموزش کاربران فناوری اطلاعات در شعب اخذ رای بسیار ضروری و مهم است.
  به گزارش ندای پیشوا: آهنگر در پانزدهمین جلسه هماهنگی برگزاری انتخابات شهرستان پیشوا که با حضور فرماندار و اعضا حضور داشتند ، طی سخنانی افزود: آموزش کاربران فناوری اطلاعات در شعب اخذ رای بسیار ضروری و مهم است چرا که در هر دوره تغییراتی در روند برگزاری انتخابات ایجاد می شود.

  رییس کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات استان تهران یادآور شد: هماهنگی و همراهی نماینده فرماندار با کاربران فناوری اطلاعات در شعب از اهمیت بالایی برخوردار است و نیازمند توجه بیشتر فرمانداران در رابطه با آموزش این افراد هستیم.

  در ادامه حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در پانزدهمین جلسه هماهنگی برگزاری انتخابات بیان کرد: اقدامات اولیه جهت برگزاری انتخابات انجام شده تا با کمترین مشکل و بیشترین آمادگی انتخابات را به نحو شایسته و مطلوب برگزار کنیم.

  نماینده عالی دولت در شهرستان پیشوا اظهار کرد: در برخی نقاط شهرستان ضعف آنتن دهی وجود دارد که با هماهنگی شرکت های مخابرات و ارتباطات سیار این مناطق شناسایی و در اسرع وقت برطرف خواهد شد.

  عباسی ادامه داد: کمیته فناوری اطلاعات یکی از بخش های مهم و اثرگذار در برگزاری انتخابات است و با تلاش و همکاری مجموعه شهرداری، بخشداری ها و دهیاری ها تجهیزات مورد نیاز این بخش تهیه شده است.

  فرماندار شهرستان پیشوا در پایان خاطرنشان کرد: برگزاری مطلوب انتخابات نیازمند به روزرسانی امکانات و تکنولوژی ها و بهره گیری از تمامی ظرفیت ها است که در شهرستان پیشوا تا حد زیادی زیرساخت ها فراهم شده است.

   654 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای