امروز : شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 11 جولای, 2020 | ساعت انتشار خبر : 11:30 | تعداد بازدید : 592 نفر | امتیاز خبر :
 • آموزش های تخصصی حوزه بانوان در پیشوا تقویت می شود

  مشاور امور بانوان و خانواده فرمانداری پیشوا با اشاره به استفاده از افراد توانمند در کارگروه های تخصصی گفت: آموزش های تخصصی حوزه بانوان در پیشوا قویت می شود/ به گزارش خبرگزاری ندای ...

  مشاور امور بانوان و خانواده فرمانداری پیشوا با اشاره به استفاده از افراد توانمند در کارگروه های تخصصی گفت: آموزش های تخصصی حوزه بانوان در پیشوا قویت می شود/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، عاطفه سادات نصیری مشاور امور بانوان و خانواده فرمانداری شهرستان پیشوا در نشست کمیسیون بانوان اظهار کرد: ارائه تقویم زمان بندی انجام طرح ها و برنامه های پیشنهادی کارگروه ها می تواند موجب برنامه ریزی دقیق تر و پیشبرد مطلوب تر فعالیت ها شود.

  وی افزود: لازم است تا شیوه اجرا برنامه ها و طرح ها نیز در تقویم زمان بندی لحاظ گردد تا ضمن تعیین نقش ادارات و دستگاه ها میزان هزینه و محل تامین منابع نیز مشخص گردد.

  نصیری تصریح کرد: به منظور افزایش سطح مهارت های بانوان و جوانان نیازمند تقویت آموزش های تخصصی هستیم و آن را به جد دنبال می کنیم. شناسایی و استفاده از ظرفیت افراد عامل دارای صلاحیت علمی و اخلاقی و توانمند در حوزه تخصصی کارگروه ها موجب اثربخشی امور و تسریع در دست یابی به اهداف می گردد.

  وی گفت: به دنبال آن هستیم تا مکان مناسبی را درسطح شهر تهیه کنیم تا آموزش های کارگروه ها به صورت متمرکز انجام پذیرد راه اندازی بازارچه دائمی یا فصلی جهت عرضه و فروش تولیدات بانوان در پیشوا ضروری است راه اندازی این این بازارچه سبب ایجاد انگیزه برای افزایش سطح تولیدات و در نتیجه افزایش میزان درآمد خانوار خواهد شد.

  http://nedayepishva.com/?p=63916&preview=true لینک کوتاه

  ۷۵ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای