امروز : سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 18 دسامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 08:56 | تعداد بازدید : 6291 نفر | امتیاز خبر :
 • آموزش های امدادی «طرح پای درس ماه» در پیشوا

  رئیس جمعیت هلال احمرشهرستان پیشوا، از برگزاری «طرح پای درس ماه»، ویژه مربیان و مدیران مدارس خبر داد. به گزارش ندای پیشوا: جبرئیل رابطی رئیس جمعیت هلال احمرشهرستان پیشوا گفت: با هماهنگی های ...

  رئیس جمعیت هلال احمرشهرستان پیشوا، از برگزاری «طرح پای درس ماه»، ویژه مربیان و مدیران مدارس خبر داد.

  به گزارش ندای پیشوا: جبرئیل رابطی رئیس جمعیت هلال احمرشهرستان پیشوا گفت: با هماهنگی های صورت گرفته، طرح پای درس ماه، با حضور رئیس جمعیت هلال احمرشهرستان پیشوا، رئیس آموزش و پرورش شهرستان و ۳۰ نفراز مدیران و مربیان مدارس کانون های دانش آموزی، با هدف آشنایی مربیان کانون‌های دانش آموزی با اصول و اهداف جمعیت هلال احمر برگزار گردید.
  اجرای طرح نه به اعتیاد جوانان هلال احمر پیشوا
  برگزاری دوره آموزشی تخصصی پیش بیمارستانی در هلال احمر پیشوا
  اجرای مناسب طرح بیسج ملی کنترل فشار خون در پیشوا

   

  وی در ادامه گفت: مدیران و مربیان با اهمیت و نقش آموزش های امدادی و ترویج فرهنگ خود امدادی و دیگر امدادی در جامعه بخصوص دانش آموزان آشناشدند، که این خود کمک بزرگی برای جذب دانش آموزان  در جمع امدادگران و یاری گران فردای جمعیت هلال احمر می باشد، که با خدمات داوطلبانه و انسان دوستانه خود، باعث کاهش درد و رنج مردم می شوند.

   

  جبرئیلی افزود: در این دوره شرکت کنندگان با مفاهیم مهمی چون آموزش های امدادی، تاریخچه و اهداف جمعیت هلال احمر، ساختار سازمان جوانان، کانون ها و طرح دادرس، آشنا شدند، همچنین مدیران و مربیان نیز با آموزش در این دوره، بتوانند در صورت بروز حادثه در محیط مدرسه، به دانش آموزان کمک های موثری ارائه دهند.

   594 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای