امروز : پنج شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 17 ژانویه, 2020 | ساعت انتشار خبر : 16:50 | تعداد بازدید : 7200 نفر | امتیاز خبر :
 • آمریکا عامل سقوط هواپیمای اوکراینی

  به گزارش ندای پیشوا : حجت الاسلام روح الله باقری در خطبه‌های نماز جمعه این هفته پیشوا اظهار داشت: مردم ایران، در هفته گذشته چندین اتفاق تلخ و شیرین را سپری کردند که ...

  به گزارش ندای پیشوا :

  حجت الاسلام روح الله باقری در خطبه‌های نماز جمعه این هفته پیشوا اظهار داشت: مردم ایران، در هفته گذشته چندین اتفاق تلخ و شیرین را سپری کردند که مهمترین آن‌ها، حضور میلیونی مردم در مراسم تشییع پیکر سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی و موشک‌باران پایگاه نظامی آمریکا در عراق بود.

  وی افزود: نظام مقدس جمهوری اسلامی با موشک باران کردن پایگاه نظامی آمریکا، هیمنه پوشالی آمریکا را در هم شکست و به جهانیان ثابت کرد که این ملت ایران است که به عنوان ابرقدرت باید شناخته شود.


  خطیب جمعه پیشوا با ابراز همدردی با خانواده مسافران هواپیمای اوکراین گفت : شهادت ۱۷۶ نفر سرنشین این هواپیما که اغلب ایرانی بودند، به خاطر شیطنت و دخالت آمریکا در منطقه صورت گرفت، اگر آمریکا منطقه را ناامن نمی‌کرد و سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی را به شهادت نمی‌رساند، هواپیمای اوکراینی سقوط نمی‌کرد.

  باقری با اشاره به تشییع چهار مسافر این هواپیما در شهرستان پیشوا که از برادران و خواهران افغانستانی بودند خاطرنشان کرد: خانواده این شهدا با صبر و بصیرت، خود را فدایی انقلاب و حاج قاسم سلیمانی دانستند و با وجود اصرار برخی از رسانه‌های معاند برای مصاحبه با آنان، هیچ گاه حرفی علیه نظام نزده و آب در آسیاب دشمن نریختند.

  وی تصریح کرد: امروز برای همگان، دشمنی آمریکا با ملت ایران به اثبات رسیده است، کسانی که در ۴۰ سال گذشته، کنایه می‌زدند که ملت ایران توهم دشمنی آمریکا با ایران را دارد، امروز با چشم خود دشمنی استکبار را مشاهده کردند.

  امام جمعه پیشوا یاد آور شد: ایران و آمریکا به منزله  دوخط موازی هستند که هرگز به هم نمی‌رسند، اگر در این ۶ سال که پای میز مذاکره نشستیم، به ظرفیت‌های داخلی توجه کرده بودیم، امروز شرایط اقتصادی ایران بهتر از گذشته بود.

  ۱۲۰ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای