امروز : پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 20 مه, 2020 | ساعت انتشار خبر : 18:34 | تعداد بازدید : 890 نفر | امتیاز خبر :
 • آمار بهبود یافتگان کرونا در کشور ۸۰ و در استان تهران ۸۸ درصد است

  استاندار تهران گفت: آمار بهبود یافتگان کرونا در کشور ۸۰ درصد و در استان تهران ۸۸ درصداست/ به گزارش ندای پیشوا, انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران در رزمایش همدلی استان قدس رضوی سرپرستی ...

  استاندار تهران گفت: آمار بهبود یافتگان کرونا در کشور ۸۰ درصد و در استان تهران ۸۸ درصداست/

  به گزارش ندای پیشوا, انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران در رزمایش همدلی استان قدس رضوی سرپرستی تهران اظهار کرد: میزان بهبودیافتگان کرونا در کشور ۸۰ درصد و در استان‌تهران ۸۸ درصد است و این آمار بیانگر تلاش های خوب رئیس و همه اعضای ستاد فرماندهی مدیریت و مقابله با کرونا در استان تهران است.

  وی افزود: نباید آمار بهبود یافتگان تهران مانع اتخاذ تدابیر پیشگیرانه در مدیریت این بیماری شود و شرایط تهران درصورت ساده انگاشتن این بیماری شکننده خواهد بود.

  استاندار تهران تصریح کرد:قبل از بیماری کرونا ظرفیت تولید ماسک تنها در ۶ واحد تولیدی استان۳۰ هزار و در حال حاضر روزانه ۴۵۰ هزار ماسک سه لایه در ۴۳ واحد تولیدی تولید می شود و در این بخش افزایش ۲۴ برابری را شاهد هستیم.

  وی ادامه داد:همچنین استان تهران در تولید ماده ضد عفونی کننده رشدی ۴۵ درصدی را بعد از شیوع بیماری کرونا شاهد بود به نحوی که تا قبل از این بیماری تنها در ۵ واحد تولید روزانه ۶ هزار لیتر ماده ضد عفونی تولید می شد که در حال حاضر روزانه ۲۷۰ هزار لیتر افزایش پیدا کرد.

  انتهای پیام/*

  ۶۰ total views, 3 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای