امروز : دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 11 نوامبر, 2020 | ساعت انتشار خبر : 16:03 | تعداد بازدید : 2461 نفر | امتیاز خبر :
 • آمارهای گوناگون کرونا در ورامین موجب سرگردانی و بی اعتمادی مردم می شود

  امام جمعه موقت ورامین گفت: آمارهای گوناگون ویروس کرونا در ورامین موجب سردرگمی و بی اعتمادی مردم می شود/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حجت الاسلام سیدمحسن محمودی امام جمعه موقت ورامین در ...

  امام جمعه موقت ورامین گفت: آمارهای گوناگون ویروس کرونا در ورامین موجب سردرگمی و بی اعتمادی مردم می شود/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حجت الاسلام سیدمحسن محمودی امام جمعه موقت ورامین در گفتگویی اظهار داشت: مسئولان در مقابله با کرونا تمام تلاش و همت خود را معطوف داشته و آمار اقدامات صورت گرفته را به صورت روزانه به استان تهران ارسال می کنند ولی مسئولان ستاد کرونای استان تهران نباید به دریافت این آمار اکتفا کرده و لازم است تا شخصا در این مناطق حضور پیدا کنند.

  محمودی تصریح کرد: اگر قبول داریم که مقابله با کرونا یک جنگ تمام عیار است فرمانده مقابله با این بیماری باید وسط میدان باشد نه این که از تهران بخواهد مسائل و مشکلات موجود در شهرستان ها را رصد کند.

  وی ادامه داد: این که امروز از ورامین به عنوان یک منطقه فوق حاد در شیوع کرونا یاد می شود و آمارهای گوناگونی از شیوع این بیماری در شهرستان ارائه می گردد موجب سرگردانی و بی اعتمادی مردم می شود و لازم است تا مسئولان برای یک بار تکلیف این شهرستان را که به صورت استانی کرونا را مدیریت می کند مشخص کنند.

   

  http://nedayepishva.com/?p=67800&preview=true لینک کوتاه

   100 total views,  4 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای