امروز : سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 16 ژوئن, 2020 | ساعت انتشار خبر : 21:01 | تعداد بازدید : 2108 نفر | امتیاز خبر :
 • آمادگی رزم گردان های مردم پایه جز برنامه های اصلی بسیج است

  فرمانده سپاه شهرستان پیشوا گفت: آمادگی رزم گردان های مردم پایه جز برنامه های اصلی بسیج است و اولین رزمایش سازماندهی و مانور گردان های بیت المقدس و امام علی(ع) و امام ...

  فرمانده سپاه شهرستان پیشوا گفت: آمادگی رزم گردان های مردم پایه جز برنامه های اصلی بسیج است و اولین رزمایش سازماندهی و مانور گردان های بیت المقدس و امام علی(ع) و امام حسین(ع) در شهرستان پیشوا تکمیل و راه اندازی شد/

   

  سرهنگ غلامرضا نجفی فرمانده سپاه شهرستان پیشوا در گفت وگو با ندای پیشوا اظهار کرد: با توجه به نیاز ما در جامعه در بحث نیروهای مسلح و رسالتی که بسیج و سپاه دارد آمادگی رزم گردان های مردم پایه جز برنامه های اصلی بسیج می باشد.

  وی افزود:امروز اولین فراخوان و سازماندهی و رزمایش عمده در سطح شهرستان در قالب گردان های بیت المقدس و امام علی(ع) و امام حسین(ع) و گردان کوثر خواهران و فاتحین که در پیشوای مقدس تکمیل و راه اندازی شد.

  نجفی بیان کرد:این آموزش و فراخوان ها به مرور زمان تکمیل شده و آموزش های تکمیلی به بسیجیان داده خواهد شد و ماموریت این گردان ها کنترل و پیشگیری و مبارزه با ناآرامی ها و اغتشاشات در سطح شهرستان و یا شهرستان های تابعه و حتی خارج از استان می باشد.

  فرمانده سپاه پیشوا تصریح کرد:این فراخوان و آموزش ها تحت نظارت بازرسان و کارشناسان سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران قرار دارد و در استمرار این آموزش ها در آینده نه چندان دور همایش و رزمایش ها به صورت تکمیلی و تجمیعی با نیروی انتظامی و یگان های ویژه و نیروهای مسلح در منطقه واستان برگزار خواهد شد.

  وی ادامه داد: در نهایت مرحله نهایی این آموزش ها با حضور اعضای ستاد مدیریت بحران و شورای تامین شهرستان و استان ها و سازمان های خدمات رسان در سطح شهرستان و استان برگزار خواهد شد.

  http://nedayepishva.com/?p=63100&preview=true لینک کوتاه

  انتهای پیام/*

   

   342 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای