امروز : شنبه ۴ تیر ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 1 آگوست, 2021 | ساعت انتشار خبر : 19:31 | تعداد بازدید : 1401 نفر | امتیاز خبر :
 • آغاز واکسیناسیون فرهنگیان پیشوا از فردا

  مدیرآموزش وپرورش پیشوا از آغاز واکسیناسیون فرهنگیان در این شهرستان از فردا دوشنبه خبر داد./ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، با حضور سعید تاجیک مدیر آموزش و پرورش ، معاونین و دکتر نوری ...

  مدیرآموزش وپرورش پیشوا از آغاز واکسیناسیون فرهنگیان در این شهرستان از فردا دوشنبه خبر داد./

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، با حضور سعید تاجیک مدیر آموزش و پرورش ، معاونین و دکتر نوری معاون شبکه بهداشت و درمان جلسه هماهنگی ویژه واکسیناسیون فرهنگیان شهرستان پیشوا برگزار شد.

  سعید تاجیک ضمن تقدیر از عملکرد معلمان در دوران کرونا گفت: معلمان شرایط سختی‌ را در دوران کرونا متحمل شدند و با ایثارگری و فداکاری آموزش را تعطیل نکردند چراکه به صورت غیرحضوری کار آنان چندین برابر شد که از همه ی آنها تقدیر می نمایم.

  تاجیک با اشاره به دستاورد مهم دوران کرونا افزود : راه‌اندازی شبکه اجتماعی شاد یک افتخار ارزشمند برای آموزش و پرورش است که بسیار خوب در این ایام کرونا برای آموزش‌وپرورش عمل کرد و ماندگار شد .

  وی اظهار داشت : همزمان با عید سعید غدیر، واکسیناسیون فرهنگیان با حضور وزرای بهداشت و آموزش‌وپرورش آغاز شد و در شهرستان پیشوا از روز دوشنبه (فردا) آغاز می گردد که تمام زیرساخت های لازم ابتدا جهت حفظ شان و منزلت فرهنگیان عزیز شهرستان انجام شده است تا با خاطری آسوده جهت دریافت واکسن به پایگاه تجمیعی در سالن شهرداری شهدای گمنام طبق لیست ارسالی مراجعه نمایند.

  مدیر آموزش و پرورش پیشوا خاطر نشان کرد : همکاران جهت حضور برای دریافت واکسن حتما نکاتی که قبل از دریافت واکسن می باشد را رعایت و طبق زمانبندی خود مراجعه نمایند همچنین هنگام مراجعه کارت ملی و کارت شناسایی یا ابلاغ سال جدید را همراه خود داشته باشند.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=72469&preview=true لینک کوتاه

   148 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای