امروز : یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 8 نوامبر, 2020 | ساعت انتشار خبر : 14:57 | تعداد بازدید : 2551 نفر | امتیاز خبر :
 • آغاز مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه در پیشوا/ توزیع ۲۰۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان

  فرمانده سپاه پیشوا با اشاره به قرارگاه هفدهم ربیع و آغاز مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه در این شهرستان گفت: حدود 2000 بسته معیشتی و کمک های متنوع دیگر توسط پایگاه های ...

  فرمانده سپاه پیشوا با اشاره به قرارگاه هفدهم ربیع و آغاز مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه در این شهرستان گفت: حدود ۲۰۰۰ بسته معیشتی و کمک های متنوع دیگر توسط پایگاه های بسیج بین نیازمندان سطح شهرستان توزیع شد/

  سرهنگ غلامرضا نجفی فرمانده سپاه شهرستان پیشوا در گفت و گو با خبرگزاری ندای پیشوا اظهار داشت: مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه سپاه و بسیجیان شهرستان پیشوا به مناسبت هفته وحدت و ۱۷ ربیع روز میلاد پیامبر اسلام(ص) آغاز شده است.

  وی افزود: در این مرحله حدود ۲۰۰۰ بسته معیشتی، ۲۵۰۰۰ ماسک، ۱۰۰۰ قطعه گوشت مرغ بین خانواده های نیازمند در سطح شهرستان پیشوا توسط پایگاه های بسیج توزیع خواهد شد.

  سرهنگ نجفی تصریح کرد: در این مرحله این بسته ها توسط سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران و بخشی توسط بنیاد مستضعفان و خیرین سطح شهرستان تهیه شده که از سه بسته بندی تشکیل شده است.

  وی ادامه داد: بخشی از آن دارای خواروبار و برنج، بخشی شامل گوشت مرغ و بخشی شامل موارد مورد نیاز خانواده ها از جمله در ایام زمستان مانند پتو و بخاری و… است.

  فرمانده سپاه پیشوا گفت: مرحله دیگر که ادامه پیدا خواهد کرد جهیزیه است که طی روزهای آتی ۴ جهیزیه کامل بین خانواده های نیازمند در سطح شهرستان توزیع می شود.

  نجفی در پایان خاطرنشان کرد: خواهشی که از مردم عزیز داریم در بخش توزیع ماسک این ماسک ها از طریق خیرین تهیه شده و نذر اموات است مردم عزیز شهرستان می توانند در این کار خیر سهیم شوند و نذر ماسک را داشته باشند که بتوانیم در این مرحله به کلیه مردم از طریق توزیع ماسک کمک کنیم.

  انتهای پیام/*

   

  http://nedayepishva.com/?p=67685&preview=true لینک کوتاه

   1,676 total views,  10 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای