امروز : پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 15 اکتبر, 2020 | ساعت انتشار خبر : 14:05 | تعداد بازدید : 2036 نفر | امتیاز خبر :
 • آغاز عملیات همسطح سازی پیاده رو در خیابان شهید مطهری پیشوا

  شهردار پیشوا از آغاز عملیات همسطح سازی پیاده رو در خیابان شهید مطهری در این شهرستان خبر داد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، غلامرضا حبیبی شهردار پیشوا در جمع خبرنگاران ضمن اعلام خبر اجرای ...

  شهردار پیشوا از آغاز عملیات همسطح سازی پیاده رو در خیابان شهید مطهری در این شهرستان خبر داد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، غلامرضا حبیبی شهردار پیشوا در جمع خبرنگاران ضمن اعلام خبر اجرای پیاده رو سازی خیابان شهید مطهری اظهار داشت: در راستای ادامه نهضت عملیات بهسازی و اصلاح و کفپوش گذاری پیاده روهای سطح شهر، طبق کارشناسی و بررسی معاونت شهرسازی و امور زیربنایی شهرداری مناطق کمتر برخوردار در اولویت خدمات عمرانی قرار گرفتند.
  حبیبی تصریح کرد: در راستای اصلاح و استانداردسازی و مناسب سازی معابر شهری و کفپوش پیاده روها، پیاده رو خیابان اصلی شهرک ۱۵ خرداد که طی سال های گذشته در بیشتر نقاط دچار فرسودگی و شکستگی گردیده و مشکلاتی به وجود آورده بود عملیات همسطح سازی در آن منطقه اجرایی شد.
  وی ضمن تقدیر از حمایت اعضای محترم شورای اسلامی شهر هدف از اجرای این پروژه را ارتقای کیفیت معابر و مناسب سازی پیاده روها به منظور تسهیل در عبور ومرور شهروندان و همچنین زیبایی سازی معابر عنوان کرد و گفت: این پروژه با مساحتی بالغ بر ۱۸۰۰متر مربع در دوطرف خیابان با اعتبار دو میلیارد ریال اجرایی می شود.

  http://nedayepishva.com/?p=67068&preview=true لینک کوتاه

   51 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای