امروز : سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 25 سپتامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 11:11 | تعداد بازدید : 5630 نفر | امتیاز خبر :
 • آغاز عملیات حفاری چاه آب شرب در شهرستان پیشوا

  عملیات حفاری یک حلقه چاه آب شرب در شهرستان پیشوا آغاز شد. به گزارش ندای پیشوا؛ مدیر آب وفاضلاب شهرستان پیشوا گفت: با هدف تامین آب شرب مورد نیاز شهروندان و به دلیل بحران ...

  عملیات حفاری یک حلقه چاه آب شرب در شهرستان پیشوا آغاز شد.

  به گزارش ندای پیشوا؛

  مدیر آب وفاضلاب شهرستان پیشوا گفت: با هدف تامین آب شرب مورد نیاز شهروندان و به دلیل بحران کم آبی در پیشوا حفاری یک حلقه چاه آب آشامیدنی آغاز شد.

  کامران رمضان زاده افزود: با توجه به کمبود آب و افت فشار در برخی از نقاط مرتفع پیشوا در ساعات اوج مصرف در تابستان امسال، عملیات حفاری یک حلقه چاه در دستور کار قرار گرفت.

  وی افزود: با هدف بهره برداری بهینه و افزایش تولید از منابع آب های زیرزمینی جهت تامین آب شرب مورد نیاز این چاه در حال حفاری است.

  رمضان زاده درباره انتقال آب سدماملو به پیشوا نیز گفت: جهت مقابله با کم آبی در این شهر امکانات دیگر شامل استفاده از آب های سطحی (اجرای خط انتقال پدافندی ماملو)، شناسایی و جمع آوری انشعابات غیرمجاز و مدیریت مصرف بهینه آب در حال اجرا است و به زودی عملیات حفر چاه دوم هم آغاز می شود.

  مدیر آبفا پیشوا افزود: تاکنون در این چاه، ۱۰۰ متر حفاری شده است و اگر مشکلی ایجاد نشود تا اواسط ماه آینده به لوله گذاری و بهره برداری خواهد رسید.

  آغاز عملیات حفاری چاه آب شرب در شهرستان پیشوا

  آغاز عملیات حفاری چاه آب شرب در شهرستان پیشوا

  ۳۲۷ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای