امروز : یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 4 ژانویه, 2021 | ساعت انتشار خبر : 10:51 | تعداد بازدید : 808 نفر | امتیاز خبر :
 • آغاز عملیات احداث فاز سوم فرهنگسرای بزرگ شهر قرچک/احداث فرهنگسرا گامی موثر در اعتلای پویایی و نشاط شهر

  شهردار قرچک گفت: عملیات احداث فاز سوم فرهنگسراي بزرگ شهر قرچک با زيربناي 6 هزار مترمربع در حال انجام است/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا, محسن خرمی شریف در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ...

  شهردار قرچک گفت: عملیات احداث فاز سوم فرهنگسرای بزرگ شهر قرچک با زیربنای ۶ هزار مترمربع در حال انجام است/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا, محسن خرمی شریف در جمع خبرنگاران اظهار کرد: توسعه مراکز فرهنگی و ورزشی در دستور کار مدیریت شهری است و این پروژه بزرگ یکی دیگر از خدماتی است که توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر به شهروندان عزیز ارائه میدهد.

  وی افزود: احداث فرهنگسرای بزرگ شهر به پویایی و نشاط شهر کمک کرده و بستر مناسبی جهت فعالیت بهتر فعالان عرصه فرهنگ و هنر، فراهم می کند.

  شهردار قرچک با اشاره به اینکه احداث فرهنگسرای بزرگ گامی موثر در اعتلای پویایی و نشاط شهر است، خاطر نشان کرد: در راستای استفاده از حداکثر ظرفیت‌های شهری و توزیع عادلانه خدمات فرهنگی، شهرداری قرچک اقدام به احداث سراهای محله در مناطق مختلف شهر کرده که احداث فرهنگ سرا یکی از اقدامات خوب و موثر مدیریت شهری است.

  خرمی شریف بیان کرد: این فرهنگسرا در زمینی به مساحت ۱۵ هزار متر و زیربنای ۶ هزار مترمربع در دو طبقه با اعتبار اولیه بالغ بر ۹ میلیارد تومان در حال احداث است.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=68238&preview=true لینک کوتاه

   64 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای