امروز : پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 18 اکتبر, 2020 | ساعت انتشار خبر : 13:55 | تعداد بازدید : 1175 نفر | امتیاز خبر :
 • آغاز طرح مکانیزه آبیاری بلوار سردار سلیمانی پیشوا

  شهردار پیشوا از آغاز طرح مکانیزه آبیاری بلوار سردار سلیمانی در این شهرستان خبر داد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، غلامرضا حبیبی شهردار پیشوا درجمع خبرنگاران با اشاره به تغییر روش های آبیاری ...

  شهردار پیشوا از آغاز طرح مکانیزه آبیاری بلوار سردار سلیمانی در این شهرستان خبر داد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، غلامرضا حبیبی شهردار پیشوا درجمع خبرنگاران با اشاره به تغییر روش های آبیاری سنتی به مکانیزه فضاهای سبز این شهرستان اظهار داشت: به منظور افزایش راندمان آبیاری، کاهش هزینه های حفظ و نگهداری، برنامه اجرای آبیاری مکانیزه در فضای سبز شهرستان پیشوا را در دستور کار قرار داده ایم.

  وی افزود: در این راستا با خرید و تامین تجهیزات سیستم آبیاری مکانیزه فضاهای سبز شهری تجهیز آبیاری تمام مکانیزه بلوار سردار حاج قاسم سلیمانی در دستور کار معاونت خدمات شهر قرار گرفت.گ

  حبیبی تصریح کرد: مساحت بهسازی کامل فضای سبز بلوار شهیدسلیمانی ۳۰۰۰ متر مربع می باشد که با اجرای این طرح در این بلوار تاکنون لوله گذاری دو طرف بلوار به طور کامل اجرا شده و ۵۰۰ هانتر مخفی شونده مکانیزه ( آب پاش) در این بلوار نصب خواهد شد.

  وی گفت: هزینه خرید و تجهیز این بلوار یک میلیارد و چهارصد میلیون ریال است که آب تامین شده برای آبیاری فضای سبز از محل چاه های آب غیرشرب تصفیه شده شهر تامین خواهند شد.

   

  http://nedayepishva.com/?p=67096&preview=true لینک کوتاه

   29 total views,  6 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای