امروز : سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 6 آگوست, 2020 | ساعت انتشار خبر : 11:25 | تعداد بازدید : 2356 نفر | امتیاز خبر :
 • آغاز دومین مرحله رزمایش کمک مومنانه پیشوا

  به مناسبت دهه امامت و ولایت مرحله دوم رزمایش مواسات همدلی و کمک مومنانه در شهرستان پیشوا با حضور مسئولان وگروه های جهادی و بسیجیان ولایت مدار در سپاه ناحیه جعفربن موسی ...

  به مناسبت دهه امامت و ولایت مرحله دوم رزمایش مواسات همدلی و کمک مومنانه در شهرستان پیشوا با حضور مسئولان وگروه های جهادی و بسیجیان ولایت مدار در سپاه ناحیه جعفربن موسی الکاظم(ع) این شهرستان آغاز شد./

  سرهنگ غلامرضا نجفی فرمانده سپاه ناحیه جعفربن موسی الکاظم(ع) شهرستان پیشوا در این رزمایش در گفت وگو با ندای پیشوا اظهار داشت: در مرحله دوم رزمایش مواسات همدلی و کمک مومنانه ۶ هزار بسته معیشتی به ارزش هر بسته ۳۰۰هزار تومان بین نیازمندان و آسیب دیدگان این بیماری که توسط بنیاد مستضعفان و سپاه سیدالشهدا(ع) و دفتر امام جمعه پیشوا و خیرین کمک شد و توسط حوزه و پایگاه های مقاومت بسیج شناسایی شده با همکاری مردم خیر و بسیجیان و حوزه و پایگاه های مقاومت توزیع می شود.

  وی گفت: ۸ جهیزیه به ارزش ۲۴۰ میلیون تومان تهیه شده که ۳۰ درصد توسط خیران و مابقی سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران واگذار شده که به نوعروسان این شهرستان توزیع خواهد شد.

  سرهنگ نجفی تصریح کرد: ۴۰۰۰ کارت ۳۰۰ هزار تومانی به ارزش یک میلیارد و دویست میلیون تومان از طرف بنیاد مستضعفان تا روز عید سعید غدیر به نیازمندان درسطح شهرستان پیشوا توزیع می شود.

  وی ادامه داد: ما شرمنده مردم هستیم از همه مجموعه ها از جمله کمیته امداد و بهزیستی و فرمانداری و شهرداری و دیگر نهادهای شهرستان پیشوا تشکر و قدردانی می کنیم.

  http://nedayepishva.com/?p=64797&preview=true لینک کوتاه

  انتهای پیام/*

   489 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای