امروز : دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 22 ژانویه, 2020 | ساعت انتشار خبر : 16:08 | تعداد بازدید : 6807 نفر | امتیاز خبر :
 • تأکید فرماندار بر ضرورت کوچک‌سازی و توسعه اقتصاد شهری در شهرداری

  به گزارش ندای پیشوا ؛ حسین عباسی امروز در جلسه معارفه شهردار جدید پیشوا اظهار داشت: شهرداری یک دستگاه عمومی چندوجهی است که باید تمام موضوعات شهری در حوزه‌های عمرانی، اقتصادی، اجتماعی، بهداشتی، ...

  به گزارش ندای پیشوا ؛

  حسین عباسی امروز در جلسه معارفه شهردار جدید پیشوا اظهار داشت: شهرداری یک دستگاه عمومی چندوجهی است که باید تمام موضوعات شهری در حوزه‌های عمرانی، اقتصادی، اجتماعی، بهداشتی، فرهنگی، ورزشی و امنیتی مورد توجه و مدنظر قرار گیرد.

  وی ادامه داد: هوشمندی و ذکاوت شهردار و مدیریت شهری در دست یافتن به اهداف مؤثر است و پیش‌بینی تمام نیازمندی‌ها در تدوین برنامه و چشم‌انداز و لایحه بودجه برابر ضوابط و مقررات جزو ذات کار شهرداری محسوب می‌شود.

  فرماندار شهرستان پیشوا تصریح کرد: شهرداری فقط متولی امور عمرانی نیست بلکه به روح و جان و عواطف و احساسات مردم هم باید توجه کند و به موضوعات اجتماعی و فرهنگی متناسب با ذائقه و در برگیرنده آحاد مردم بپردازد.

  عباسی با بر شمردن انتظارات از شهردار جدید پیشوا افزود: انتظار داریم شهردار جدید با رویکرد کارشناسانه، فعالانه، حضور در صحنه و میدانی و وقت گذاشتن کافی، تکریم مردم در خدمتگزاری را سرلوحه قرار داده و به توسعه متوازن و همه‌جانبه شهر بپردازد.

  وی اصلاح ساختار و چابک‌سازی شهرداری پیشوا را از الزامات توسعه شهر برشمرد و گفت: اصلاح ساختار و کوچک و چابک‌سازی شهرداری، قانون‌مداری و قانون‌گرایی در انجام پروژه‌ها براساس ضوابط، مقررات و مجوزهای قانونی و بودجه مصوب شهرداری بر مبنای طرح‌های جامع و تفضیلی باید ملاک عمل شهردار جدید قرار گیرد.

  فرماندار پیشوا همچنین ادامه داد: مدیریت منابع مالی و انسانی، نظارت‌پذیری و شفافیت عملکردی و شفافیت مالی و کاهش هزینه‌های غیرضروری جاری و سالم‌سازی محیط از جمله مواردی است که از مدیریت شهری پیشوا انتظار می‌رود.

  وی در پایان خاطرنشان کرد: لازم است تا مدیریت شهری پیشوا توسعه اقتصاد شهری و درآمدزایی، پویایی و نشاط اجتماعی، اقدامات اشتغالزایی به ویژه برای زنان سرپرست خانوار با ایجاد بازارچه‌های سنتی و راه‌اندازی و ترویج گردشگری مذهبی را مدنظر قرار دهد.

  ۱۷۱ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای