امروز : دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 22 ژانویه, 2020 | ساعت انتشار خبر : 16:23 | تعداد بازدید : 6825 نفر | امتیاز خبر :
 • آغاز اجرای طرح یاریگران در کشور

  به گزارش ندای پیشوا : سعید عمرانی با حضور در دادسرای پیشوا در جلسه ستاد مبارزه با موادمخدر شهرستان گفت: طرح یاریگران مردمی در ستاد مبارزه با موادمخدر تصویب شده است و در ...

  به گزارش ندای پیشوا :

  سعید عمرانی با حضور در دادسرای پیشوا در جلسه ستاد مبارزه با موادمخدر شهرستان گفت: طرح یاریگران مردمی در ستاد مبارزه با موادمخدر تصویب شده است و در این طرح مهم، مشارکت مردم محور اصلی است.

  وی افزود: تمام دادستانهای کشور در این رابطه آماده انجام کار جهادی هستند و اولویت ما همکاری با نهادهای آموزشی مانند آموزش و پرورش است.

  عمرانی بیان کرد: ستاد مبارزه با موادمخدر یک منشوری برای نوع مشارکت مردم و اجتماعی کردن مبارزه با توزیع و مصرف کننده مواد مخدر است.

  معاون دادستانی کل کشور گفت: این طرح چند ماهی است با همکاری آموزش و پرورش شروع شده است و کم کم مراتب اجرایی شدن آن در حال تدوین است تا نحوه مشارکت مردم مشخص شود.

  وی در این سفر یک روزه از عملکرد دادستانی پیشوا و پلیس شرق استان تهران در تخریب آلونک ها و پاتوق های توزیع موادمخدر در اطراف پیشوا تقدیر کرد.

  وی گفت: مردم دیگر طاقت ندارند که دیگر نگران فرزند خود باشند که هنگامی که از خانه خارج می شوند جذب پاتق های مصرف موادمخدر شوند.

  وی افزود:این فضا را باید سالم سازی کنیم و به شدت طبق قانون نخواهیم گذاشت کسانی در این زمینه برای مردم مخاطره ایجاد کنند.

  سعید عمرانی گفت: مبارزه با موادمخدر مبارزه ملی محسوب می شود و تمام پرونده های مهم کشوری درباره موادمخدر در مرکز رصد می شود و موانعی که موجب اطاله دادرسی شود و یا پرونده را منحرف کند تمام مسیرهایش بسته می شود و تا صدور رای نهایی در دیوان عالی کشور پرونده ها را رصد می کنیم.

  وی افزود: مهمترین برخورد با عاملان توزیع و پخش موادمخدر مجازات در کمترین زمان است که تاثیر مهمتری دارد.

  ۱۹۱ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای