امروز : پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 29 جولای, 2020 | ساعت انتشار خبر : 18:07 | تعداد بازدید : 713 نفر | امتیاز خبر :
 • آرایشگاه ها و سالن های ورزشی پیشوا تعطیل شد

  فرماندار شهرستان پیشوا با اشاره به تصمیمات جدید ستاد مقابله با کرونا در پیشوا گفت: آرایشگاه ها و سالن های ورزشی تا اطلاع ثانوی تعطیل می باشد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسین ...

  فرماندار شهرستان پیشوا با اشاره به تصمیمات جدید ستاد مقابله با کرونا در پیشوا گفت: آرایشگاه ها و سالن های ورزشی تا اطلاع ثانوی تعطیل می باشد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در جلسه ستاد مقابله با کرونا اظهار داشت: فعالیت استخر، تالارهای پذیرایی و رستوران ها و آرایشگاه های زنانه و سالن ها باشگاه های ورزشی و کافه ها و قهوه خانه ها در پیشوا تا اطلاع ثانوی ممنوع است.

  وی افزود: اجتماعات محل مناسبی برای تکثیر کرونا است و برای جلوگیری از شیوع و گسترش این ویروس باید از برگزاری هرگونه مراسم و اجتماعات پرهیز کرد.

  فرماندار پیشوا تصریح کرد: استفاده از ماسک حداقل اقدامی است که شهروندان برای مقابله با کرونا می توانند انجام دهند در دین مبین اسلام حق الناس و تضییع حقوق دیگران به شدت نکوهیده شده است بنابراین در این شرایط نیز از لحاظ انسانی و شرعی استفاده از ماسک یک وظیفه عمومی است.

  وی گفت: اداره صمت اتاق اصناف و شهرداری شرایط را برای برپایی مراکز توزیع ماسک با قیمت مصوب فراهم کنند تا هزینه مضاعفی به شهروندان تحمیل نگردد.

  http://nedayepishva.com/?p=64561&preview=true لینک کوتاه

  ۵۸ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای