امروز : سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 12 آگوست, 2020 | ساعت انتشار خبر : 17:26 | تعداد بازدید : 783 نفر | امتیاز خبر :
 • آذری جهرمی در دیدار با نوش آبادی:در افزایش قیمت اینترنت با اپراتورها برخورد کردیم

  آذری جهرمی وزیر ارتباطات در دیدار با حسین نوش آبادی گفت: در مسئله افزایش تعرفه اینترنت با اپراتورها برخورد کردیم/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، بعد از گفت وگوی تلفنی دکتر نوش آبادی ...

  آذری جهرمی وزیر ارتباطات در دیدار با حسین نوش آبادی گفت: در مسئله افزایش تعرفه اینترنت با اپراتورها برخورد کردیم/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، بعد از گفت وگوی تلفنی دکتر نوش آبادی نماینده پیشوا ورامین قرچک در مجلس شورای اسلامی با مهندس محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات پیرامون افزایش قیمت و محدود کردن بسته های اینترنت جلسه ای با حضور وزیر ارتباطات برگزار شد.

  مهندس آذری جهرمی در دیدار با دکتر نوش آبادی اظهار داشت: عضویت دکتر نوش آبادی در کمیسیون عالی امنیت فضای مجازی کشور نشان از تخصص و توانمندی ایشان است دغدغه های شما اولویت های پیگیری این وزارتخانه خواهد بود.

  وی افزود: در مسئله افزایش قیمت و محدود کردن بسته ها با اپراتورهای مختلف برخورد کردیم و روزانه ۱۷ میلیارد تومان تا زمان برگرداندن تعرفه و بسته ها به حالت اولیه جریمه خواهند شد.

  آذری جهرمی تصریح کرد: با توجه به پیگیری های جنابعالی برای حل مشکلات دیار ۱۵ خرداد در حوزه مخابرات آماده همکاری برای رفع مشکلات هسنیم.

  دکتر نوش آبادی نماینده مجلس در این دیدار خواستار ارائه بسته های اینترنت رایگان به خبرنگاران در طول سال و رایگان شدن دائمی اینترنت برای برنامه آموزشی شاد دانش آموزان و تقویت پوشش دهی آنتن تلفن همراه در شهرستان های پیشوا ورامین و قرچک شدند که مهندس جهرمی قول پیگیری این موضوعات را دادند.

  http://nedayepishva.com/?p=64968&preview=true لینک کوتاه

   119 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای