امروز : پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 7 جولای, 2020 | ساعت انتشار خبر : 14:39 | تعداد بازدید : 659 نفر | امتیاز خبر :
 • آخرین آمارکرونا در ایران/ فوت ۲۰۰ نفر از بیماران کووید۱۹ در شبانه روز گذشته

  به گفته سخنگوی وزارت بهداشت ودرمان آمار مبتلایان و جانباختگان ویروس کرونا در کشور افزایش یافته است/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، دکتر سیماسادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت ودرمان در شبکه خبر اظهار ...

  به گفته سخنگوی وزارت بهداشت ودرمان آمار مبتلایان و جانباختگان ویروس کرونا در کشور افزایش یافته است/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، دکتر سیماسادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت ودرمان در شبکه خبر اظهار کرد: از دیروز تا امروز ۱۷ تیر۱۳۹۹ و براساس معیارهای قطعی تشخیصی ۲۶۳۷  بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که ۱۴۵۵ مورد بستری شدند و مجموع بیماران کووید ۱۹ در کشور به ۲۴۵۶۸۸ نفر رسید.

  وی افزود: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته ۲۰۰ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جانباختگان این بیماری به ۱۱۹۳۱ نفر رسید.

  لاری تصریح کرد: خوشبختانه تاکنون ۲۰۷۰۰۰ نفر از بیماران بهبودیافته و یا از بیمارستان ترخیص شده اند.

  وی گفت: ۳۲۷۰ نفر از بیماران در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند که تاکنون ۱۸۴۶۷۹۳ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

  سخنگوی وزارت بهداشت ادامه داد: استان های خوزستان،هرمزگان،بوشهر،کرمانشاه،کردستان،ایلام،آذربایجان های غربی و شرقی و خراسان رضوی در وضعیت قرمز قرار دارند و استان های تهران،اصفهان،مازندران،گلستان، البرز، کرمان،یزد،سیستان و بلوچستان و همدان و اردبیل در وضعیت هشدار قرار دارند.

  http://nedayepishva.com/?p=63818&preview=true لینک کوتاه

   

  ۶۹ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای