امروز : جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 10 نوامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 10:37 | تعداد بازدید : 2170 نفر | امتیاز خبر :
 • آبرسانی از سد ماملو به شهرستان پیشوا در اولویت آبفا جنوب شرقی استان تهران

  فرماندار پیشوا گفت: با توجه به بحران آبی که امسال ایجاد شد و به منظور پیشگیری از تکرار آن، آبرسانی از سد ماملو به شهرستان پیشوا باید در اولویت آبفا جنوب ...

  فرماندار پیشوا گفت: با توجه به بحران آبی که امسال ایجاد شد و به منظور پیشگیری از تکرار آن، آبرسانی از سد ماملو به شهرستان پیشوا باید در اولویت آبفا جنوب شرقی استان قرار گیرد.
  به گزارش ندای پیشوا: حسین عباسی در آیین تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران اظهار داشت: با پیگیری ها و تعاملات صورت گرفته، اقدامات خوبی برای احداث خط انتقال آب از سد ماملو به شهرستان پیشوا صورت گرفته و تکمیل این پروژه نیازمند توجه ویژه مدیرعامل جدید شرکت آبفا جنوب شرقی است.

  عباسی بر لزوم تأمین آب بخش کشاورزی و افزایش حق آبه از محل تصفیه خانه جنوب تهران به منظور رفع مشکلات کشاورزان شهرستان پیشوا تأکید کرد.

  فرماندار پیشوا ضمن ابراز رضایت از عملکرد مدیرعامل پیشین شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران، اظهار امیدواری کرد که مدیرعامل جدید با بهره گیری از تجارب مسئولان قبلی و به کارگیری علم و دانش توفیقات ویژه ای در توسعه و بهبود وضعیت آب منطقه جنوب شرق استان حاصل کند.

  ۵۰۴ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای